Arama Sonuçları ‘crm programları’

Nüans Web Tabanlı CRM Programı

Nüans yazılım bünyesinde geliştirdiğim CRM programı hakkında detaylı bilgiler vermek istiyorum.

Bu yazılımı geliştirirken php tabanlı kullanışlı framework olan Codeigniter kullandım, arayüz tasarımını ise themeforest üzerinden satın aldık.

CRM ‘in açılımı “Customer Relationship Management” yani müşteri ilişkileri yönetimi. Kurum veya işletme müşterileriyle olan ilişkilerini, tüm işlerini koordine etmesini sağlayan uygulamaların bütünüdür.

Data mining (Veri madenciliği) ile satışlarını ve kar oranlarını artırabilirler, bunu da CRM programına eklenen veriler ile sağlayabilirler.

fb-logo

CRM programının web tabanlı olması, her yerden erişim imkanı olmasını sağlar, sahada bulunan şantiye şefi telefonundan programa girerek gerekli bilgileri görebilir veya yeni veri ekleyebilir. Bu nedenle web tabanlı olarak CRM programı geliştirmeye karar verdik. Devamını oku »

ChipTuning Eticaret Sitesi ve Web Tabanlı CRM Programı Projesi

Hala çalışanı olduğu DS Media bünyesinde geliştirdiğim son internet sitesini tanıtacağım.

Tüm projeyi asp ile mysql veritabanı kullanarak geliştirdim, bazı noktalarda jquery kütüphanesinden de yardım aldım. Yöneticiliğini Musab Sancar’ın yaptığı projede yazılım ve arayüz geliştirmede tek başımaydım, tasarımı ücretli olarak satın alıp düzenledik. Devamını oku »

Kategoriler